Pages Menu

Strona główna

okienka

Witamy na stronie DADARi.pl

Do grupy DADARi należy:Warehouse_Loading_Dock

- sklep internetowy MEDIASHOP, obsługujący klientów detalicznych. W ofercie sklepu znajdują się urządzenia z segmentu tzw.  elektroniki użytkowej,

- system B2B DADARi  obsługujący firmy  i  klientów instytucjonalnych (m.in. obsługa zamówień publicznych i przetargów), sprzedaż hurtowa artykułów elektronicznych, chemii gospodarczej i środków czystości,

- transport krajowy i międzynarodowy samochodami o nośności do 7,5t.

Biuro handlowe znajduje się w Piekarach Śląskich, magazyn wysyłkowy zlokalizowany jest na terenie firmy logistycznej w sąsiedztwie miasta. Część oferty wysyłana jest także z terenu miasta.

Firma współpracuje z firmami kurierskimi: GLS i UPS, a także DELTATRANS.

kurierzy

1 (2)Filozofią firmy jest zaoferowanie naszym klientom sprzętu wysokiej klasy z branży tzw.  elektroniki użytkowej w możliwie jak najlepszych cenach.

W tym celu codziennie monitorujemy rynki  i negocjujemy z naszymi dostawcami najlepsze oferty.

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego e-sklepu. Firmy i sklepy zapraszamy do zarejestrowania się w naszej strefie B2B w celu zapoznania się z ofertą i cenami.

Mile widziani są handlowcy zamawiający ilości “paletowe”, ale równie serdecznie zapraszamy do współpracy sklepy sprzedające klientom końcowym, zamawiające mniejsze ilości.

Współpracujemy z firmami kurierskimi: GLS, UPS i DELTATRANS. Klientom z aglomeracji śląskiej dostarczamy towar własnym transportem, oferujemy także transport do krajów Unii Europejskiej  (o maks. nośności 7,5 t).

Zapraszamy do współpracy.

since

Właścicielem strony DADARi.pl jest firma MEDIASHOP, Ludygi 2 41-943 Piekary Sląskie
NIP: PL6451765392 REGON 240955262